• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2010-06-24 10:17:40

Każda kobieta wie jak ważną rolę odgrywają pomadki ochronne do ust. Przydają się one zarówno latem jak i zimą. Ich głównym zadaniem jest jak sama nazwa wskazuje ochrona ust przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

 

Do najbardziej szkodzących ustom należy przede wszystkim pogoda. To właśnie przed nią pomadki ochronne mają chronić usta, zapewniając im odpowiednie nawilżenie jak również składniki pielęgnujące, które sprawiają, że usta stają się zdrowsze i wyglądają piękniej. Pośród tego rodzaju kosmetyków jest wiele marek oraz odcieni pomadek, każda kobieta znajdzie więc produkt adekwatny do potrzeb.

 

Niektóre pomadki ochronne prócz ochrony zapewniają również dodatkowe możliwości jeśli chodzi o wygląd ust. Są to produkty przeznaczone zarówno dla młodych kobiet jak i starszych. Tutaj produkt ten należy dobierać właśnie do wielu osoby, która pomadkę używa. Mowa tutaj oczywiście o ilości składników odżywczych jaką kosmetyk zawiera. W wielu dojrzałym tych składników musi być oczywiście więcej, aby zapewnić optymalną ochronę. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Ochrona ust a pomadki ochronne.
Nick: