• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2010-06-24 10:13:22
Jakie perfumy uwielbiają kobiety?

Jak nie trudno się domyślić kobiety uwielbiają ładnie wyglądać i pachnieć. Dlatego też perfumy są jednymi z najczęściej kupowanych przez nich kosmetyków. Na co więc kobiety zwracają uwagę kupując perfumy?

 

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że przy wyborze perfum każda kobieta kieruje się zupełnie czymś innym. Rzeczywistość oraz badania pokazują, że wybierając perfumy kobiety kierują się przede wszystkim swoim charakterem, starając się dobrać najbardziej odpowiedni dla siebie zapach. Jest w tym wiele prawdy. To właśnie cechy charakteru decydują o tym jacy naprawdę jesteśmy.

 

Jednak to nie koniec. Zapachy odgrywają również bardzo znaczącą rolę jeśli chodzi o sytuacje w jakich każdej kobiecie przyjdzie się znaleźć. I tutaj znów sięgają po perfumy mające na celu podkreślić nie tylko ich wygląd, ale również samopoczucie. Inne kosmetyki zostaną przez nie zastosowane podczas wypadu z przyjaciółkami, inne podczas kolacji z mężczyzną, jeszcze inne na przyjęciach służbowych. To właśnie wyżej opisane sytuacje sprawiają, żę kobieta wie jaki zapach jest dla niej odpowiedni.  .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jakie perfumy uwielbiają kobiety?
Nick: