• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2010-06-24 08:51:09

Nieskazitelny wygląd dla każdej kobiety jest bardzo ważny. Szczególnie dzieje się tak w sytuacjach kiedy czeka je ważne spotkanie czy wyjście ze znajomymi.

 

Stosowane wówczas pudry matujące doskonale pokrywają niedoskonałości cery oraz ją wyrównują na wiele godzin. Dla wielu kobiet są więc jednymi z kosmetyków powszechnie używanych każdego dnia. Kupując pudry matujące każda kobieta zwraca szczególną uwagę nie tylko na ich konsystencję ale również na sposób ich nakładania, w większości przypadków są one nakładane za pomocą specjalnych pędzelków o dużej ilości włosia. Pozwala ono na bardzo dokładne przykrycie pudrem niedoskonałości cery oraz sprawić, że staje się ona matowa, nie widać na niej nadmiaru serum.

 

Oferowane są również pudry matujące w płynie, co sprawia, że ich nałożenie jest jeszcze łatwiejsze. Niewątpliwą ich zaletą jest to, że bardzo szybko wnikają w skórę twarzy. Nadają się więc idealnie do miejsc, gdzie są ograniczone możliwości poprawienia wyglądu twarzy. Jedyną ich wadą jest wygórowana cena, która często wynosić może nawet kilkadziesiąt złotych za opakowanie.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kiedy kobiety stosują pudry matujące?
Nick: