• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2010-06-24 08:38:40

Pielęgnacja włosów jest jedną z tych czynności, której poświęca się czas przy każdej kąpieli. Dlatego też tak ważny jest odpowiedni szampon stapiz do codziennej pielęgnacji skóry głowy oraz włosów.

 

Jego dobroczynne działanie sprawi, że umyte włosy będą nie tylko wolne od zanieczyszczeń, jakie każdego dnia atakują włosy, ale również pozwoli ochronić je przed szkodliwym promieniowaniem UV. W niektórych przypadkach stapiz jest on środkiem zapobiegawczym oraz leczniczym. Należy jednak pamiętać o tym, że jest to środek chemiczny, który może szkodzić.

 

Z tego też względu jego pierwsze użycie powinno nastąpić po konsultacji z dermatologiem i przebadaniu naszej skóry względem reakcji alergicznych. Jest to ostrzeżenie dla osób, które ufają reklamom nie zwracając najmniejszej uwagi na ostrzeżenia na opakowaniu jakie zawiera stapiz. Jest to niebezpieczne podejście, mimo, że szampon stapia nie jest środkiem szkodliwym dla człowieka, co nie oznacza, że nie może powodować uczuleń. Winę za to ponosić mogą środki chemiczne, na które można być uczulonym. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Szampon stapiz.
Nick: