• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2010-06-23 14:42:24
 

Kiedy używać sauny?Używanie sauny jest obecnie jednym z najlepszych sposobów na utrzymanie zdrowia oraz smukłej sylwetki. Z tego właśnie powodu coraz częściej korzystają z niej osoby nie związane z zawodowym uprawianiem sportu.

 

Nie ma jednak w tym nic dziwnego, gdyż regularne używanie sauny usuwa z organizmu człowieka szkodliwe substancje, które zaburzają prawidłowe funkcjonowanie oraz wykonywanie czynności dnia codziennego. Z reguły są więc używane przez gabinety odnowy biologicznej. Dzięki temu, że są powszechnie dostępne grono klientów tychże stale się powiększa. Obecnie popularność jaką cieszą się sauny wynika głównie z tego, że są one doskonałym uzupełnieniem basenu oraz ćwiczeń.

 

To o czym należy pamiętać to przede wszystkim konsultacja z lekarzem pierwszego kontaktu, który odpowie na wszystkie pytania osób zainteresowanych korzystaniem z sauny. Z jej dobrodziejstwa nie mogą w szczególności korzystać osoby mające problemy z sercem oraz nadciśnieniem tętniczym. Korzystać z niej bez przeszkód mogą jedynie osoby zdrowe oraz sprawne fizycznie.

  .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kiedy używać sauny?
Nick: