• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2010-06-23 14:04:36

Skuteczne usuwanie owłosienia na nogach przez depilatory.Każda kobieta wie jak ważna jest odpowiednia dbałość o wygląd. Szczególnie jeśli chodzi o nogi, gdzie pojawiają się niechciane włoski. Ich usunięcie mogą zapewniać zarówno maszynki do golenia jak również depilatory.

 

To właśnie te ostatnie są obecnie jednymi z najczęściej stosowanych przy tego rodzaju zabiegach. W przeciwieństwie do tradycyjnych maszynek nie powodują zacięć. Często wyposażone są również w urządzenia chłodzące kobiece nogi po zabiegu depilowania oraz wyrywają włoski wraz z cebulkami. Są to najczęściej specjalne nakładki na depilatory, które chłodzą miejsca depilowania strumieniem zimnego powietrza.

 

Często również posiadają środki łagodzące podrażnienia po depilacji. Jak widać z powyższego depilatory są urządzeniami, które nie tylko ułatwiają pozbycie się zbędnego owłosienia ze skóry nóg, ale również potrafią podczas wykonywania zabiegu chronić nogi przed wysuszeniem oraz podrażnieniami. Każda kobieta dbająca o swój wygląd powinna rozważyć zakup takiego urządzenia. Wówczas jej nogi pozostaną gładkie przez wiele tygodni.

 

Nick: