• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2010-06-23 13:55:55

Leki na każde schorzenie – zioła.Leczenie często wymaga nieszablonowych rozwiązań. Zwłaszcza jeśli pacjent nie chce stosować chemii zawartej w wielu lekach. Receptą na to mogą okazać się zioła.

Można je obecnie kupić w każdej aptece. Często również bez recepty. Przed dokonaniem zakupu należy jednak bezwzględnie skonsultować się z lekarzem, który oceni czy możemy dane zioła przyjmować bez szkody dla organizmu. Nie we wszystkich przypadkach leczenie ziołami może pomóc. Dlatego też zioła polecane są przede wszystkim osobom, które leczą dolegliwości czasowe takie jak np. przeziębienie oraz wówczas, gdy zioła są używane jako uzupełnienie leczenia.

 

Należy również pamiętać o tym, że niektóre z preparatów ziołowych to również leki, które bez problemu przepisze nam lekarz. Ich działanie jest o wiele mniej szkodliwe niż leki bezpośrednio wykonane ze środków chemicznych. Potrafią być równie skuteczne w walce z chorobami jak również podczas profilaktyki. Należy je jednak stosować łącznie z lekami przepisanymi przez lekarza na receptę lub po bezpośredniej z nim konsultacji.

 

Dodaj nowy komentarz do artykułu Leki na każde schorzenie – zioła.
Nick: