• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2014-07-07 10:25:15
 

Łysienie plackowateŁysienie jest jednym z problemów, które najczęściej przyprawiają mężczyzn o kompleksy. Łysienie pojawia się w zależności od uwarunkowań genetycznych zazwyczaj po trzydziestym roku życia, ale zdarzają się też przypadki łysienia wcześniejszego. Najbardziej problematyczną odmianą jest łysienie plackowate, które może dotknąć nie tylko mężczyzn, ale co gorsza, również kobiety.

 

Jak twierdzi dermatolog gdańsk, coraz częściej przychodzą do niego kobiety uskarżające się na to schorzenie. Jest to wyjątkowo wstydliwa przypadłość i mechanizm jej powstawania nie jest do końca poznany. Na szczęście dermatolog gdańsk zna sposoby na leczenie schorzenia. Niestety nie są one do końca skuteczne i tak naprawdę trzeba działać wieloetapowo, żeby osiągnąć efekt.

 

Medycyna estetyczna i dermatolog gdańsk poleca na przykład przeszczepy włosów, żeby całkowicie wyeliminować problem łysienia plackowatego. Na pewno trzeba też wyeliminować ze swojego życia stres, bo on także znacząco przyczynia się do wypadania włosów. Zabiegi dermatologiczne, płukanki i wcierki również mogą wzmocnić włosy i zapobiegać ich wypadaniu.

 .Dodaj nowy komentarz do artykułu Łysienie plackowate
Nick: