• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2014-07-07 10:01:08

 

Atopowe zapalenie skóryAtopowe zapalenie skóry jest chorobą, która może spowodować olbrzymi dyskomfort i pogorszenie jakości życia. Osoby dotknięte tych schorzeniem mogą być ograniczane w pewien sposób, nie mogą na przykład chodzić na basen, bo szkodzi im chlorowana woda, nie mogą używać kosmetyków z drogerii, bo powodują one podrażnienia i świąd.

 

Jak twierdzi dermatolog gdańsk osoby dotknięte atopowym zapaleniem skóry muszą wydawać dużo pieniędzy na odpowiednie kosmetyki dostosowane do ich schorzenia. Takie kremy i balsamy do ciała można nabyć tylko w aptece i są bardzo drogie. Nie każdego stać jednak na ekskluzywny krem z najwyższej półki. Zazwyczaj dermatolog gdańsk zaleca pacjentom używanie preparatów ze sterydami do radzenia sobie z miejscowymi problemami.

 

Sterydów nie można jednak używać przez cały czas, trzeba je ostrożnie dawkować, żeby nie przedobrzyć. Odpowiednie leczenie może jednak sprawić, że nasze problemy z atopowym zapaleniem skóry znacząco się zmniejszą. Warto więc słuchać zaleceń – dermatolog gdańsk pomoże nam uporać się z problemem. .Dodaj nowy komentarz do artykułu Atopowe zapalenie skóry
Nick: