• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2014-07-07 08:59:21

 

Trądzik Trądzik jest obecnie problemem nie tylko nastolatków, które na skutek burzy hormonalnej przeżywają istny wykwit niedoskonałości na twarzy, plecach, dekolcie. Niestety coraz częściej problemy z wypryskami mają też osoby dorosłe, którym dokucza zazwyczaj trądzik w okolicach żuchwy, koło ust czy na brodzie.

 

Jak podkreśla dermatolog gdańsk z taka postacią trądziku walczą osoby powyżej 25 roku życia, a nawet po trzydziestce. Jest to postać wyjątkowo ciężka do zwalczenia, zazwyczaj związana z problemami hormonalnymi, zbyt dużą ilością androgenów, czyli męskich hormonów. Często jest też spowodowana stresem. Na szczęście dermatolog gdańsk zna skuteczne sposoby na walkę z tym problemem.

 

Jeśli nic nam już nie pomaga rozwiązaniem są preparaty na bazie kwasu azelainowego lub Izotek. Ten drugi specyfik, jak przekonuje dermatolog gdańsk, nie jest jednak całkowicie bezpieczny dla naszego organizmu, może powodować rozmaite skutki uboczne, dlatego stosowany jest w ostateczności. Przynosi jednak rewelacyjne efekty..Dodaj nowy komentarz do artykułu Trądzik
Nick: